Piedāvājam esošajiem un topošajiem moto braucējiem apgūt drošas braukšanas kursus, kā arī varam iemācīt braukt savādāk un izcelties pārējo motociklistu vidū ar moto trikiem.

 

Drošas braukšanas kursos piedāvājam apgūt iemaņas, kas ļaus justies drošāk un izvairīties no kritieniem un sadursmēm, kas var rasties sliktu ceļa apstākļu dēļ, negaidītu šķēršļu, kā arī nepiemērotas motocikla vadīšanas, vai tehnisku iemeslu dēļ. Iemācīsim, kā pareizi jāsagatavo tehnika un, kā pareizi jāizvēlas ekupējums.

 

Ir teiciens: “Motociklisti iedalās divās grupās – tie, kas ir krituši un tie, kas vēl kritīs.”

 

tāpēc, ja tomēr gadās krist ar motociklu, ir svarīgi krist pareizi, lai izvairītos no spēcīgākām traumām. Par cik, jau vairāk nekā 10 gadus profesionāli nodarbojamies ar stantraidingu, mums kritieni ir neizbēgami, tāpēc varam ar savu pieredzi dalīties ar citiem, lai Jums tā nenotiktu.

 

 

Mūsu skolā ir iespēja apgūt arī netradicionālas braukšanas iemaņas, kā piemēram, braukšana uz pakaļējā riteņa, priekšējā riteņa, riepu svilināšana, drifts, akrobātiskie elementi un vēl daudz dažādu citu triku.

Jānis-Rozits-wheelie

Mūsu “Stuntfighters” ir viena no vadošajām stantraidinga komandām Eiropā, ar saviem moto triku paraugdemonstrējumiem un šoviem jau vairāk, kā 10 gadus pārsteidzam un izklaidējam tūkstošiem cilvēku visā Eiropā, kā arī esam vairākkārtēji Austrumeiropas un Ziemeļeiropas kausa ieguvēji šajā sportā.

 

Piedāvājam apmācības ar Jūsu, vai mūsu skolas motociklu, kas ir speciāli sagatavots trikiem. Braukšanu uz pakaļējā riteņa ir iespējams apgūt uz mūsu simulatora, kas ļauj apgūt pirmās iemaņas drošos apstākļos. Pieteikšanās notiek individuāli sadaļā “Kontakti”.

kiss-endo-stoppie